MUHASEBE

İşletmenizin tüm muhasebesel, vergisel ve finansal süreçleri yerine getirilerek, temel mali tablolarınız ve beyanlarınız oluşturulup bilginiz dahilinde onaylanmasını sağlamak.

Detaylı olarak; İşletmenizin ihtiyaç duyduğu mali işler departmanının görevlerini size sunduğumuz hizmetler sayesinde yerine getirerek maliyetleriniz açısından sizlere avantaj sağlamakta ve siz değerli mükelleflerimiz ticaretinize odaklanırken uzman kadromuz şirketinizin finansal ve vergisel sürecini yöneterek değerli zamanınızı verimli kullanmanıza olanak sağlamış olur. Dilerseniz aylık rutin toplantılarla dilerseniz rapor halinde işletmenizin vergisel ve mali durumunu tarafınıza bildirerek durum analizi yapmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimizi iki şekilde sağlıyoruz ;

İşletme Dışı Hizmet

Şirketinize ait tüm resmi evraklar kendi ofisimizde size ait uzman tarafından kayıt altına alınıp beyanlarınız ve temel mali tablolarınız hazırlanır ve bilginiz dahilinde onaylanır.

Yerinde Hizmet

Muhasebe departmanınızın olması durumunda işletmenizin ihtiyacı doğrultusunda ve talebiniz göz önünde bulundurularak sizleri vergisel dönemler içerisinde randevu yöntemiyle işletmenizde ziyaret ediyoruz. Çalışanlarınızın yapmış olduğu muhasebesel ve finansal işlemler yerinde incelenerek temel mali tablolarınızı ve beyanlarınızı oluşturup bilginiz dahilinde onaylıyoruz.

DANIŞMANLIK

Muhasebe dışında sadece finansal ve mali danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir, mevzuatlar hakkında işletmenizin lehine durumların bilgisini alabilir uygun olması koşuluyla devletin sağladığı teşvik ve yardımlardan faydalanabilirsiniz.

RAPORLAMA

Temel mali tabloların yanı sıra ihtiyacınız olan ve özel isteğiniz doğrultusunda finansal tüm raporlamaları profesyonel olarak almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz ilgili raporları yorumlama konusunda fikirlerimizi beyan ederek yönetiminize katkı sağlıyoruz.

EĞİTİM ve SÜREKLİLİK

Günümüzde işletmelerin en büyük problemlerinden birisi de kalifiye eleman bulmak. Şirketinizin çalışanlarına tarafımızdan muhasebe ve bordrolama eğitim hizmeti alıp çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunarak departmanlarınızdaki kalifiye eleman sıkıntısını gidermenize yardımcı oluyoruz. Bilgilerinin güncel kalmasını sağlamak en önemli konulardan biri olduğundan eğitimin sürekliliğinden ödün vermiyoruz.

ALİ YILMAZ
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

0535 986 7919
[email protected]
ali-yilmaz.com

ADRES

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
Mehmet Akif Ersoy Caddesi
Denge İş Merkezi
No.22 K/6
Güngören - İSTANBUL